MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Učiť či neučiť sa s deťmi počas prázdnin?

26. 02 2019 15:10 | www.markiza.sk
PhDr. Mária Tóthová-Šimčáková v šou Pestúnka
PhDr. Mária Tóthová-Šimčáková v šou Pestúnka Foto: TV Markíza

Máme dovoliť deťom úplne vypnúť a zabudnúť na školské povinnosti, alebo je lepšie každý deň predsa len trochu opakovať učivo? Odpovede budeme hľadať s detskou psychologičkou PhDr. Máriou Tóthovou Šimčákovou.

Kde a na čom sa dá dnes privyrobiť?

Kedysi to nestálo nič, teraz si vďaka tomu vieme pekne privyrobiť! V modernom svete sú populárne práce, za ktoré si naši starí a prastarí rodičia peniaze nepýtali. Koľko sa dá zarobiť blogovaním, ručnými prácami, prepisom stránok a podobne zisťovala reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Učiť či neučiť sa s deťmi počas prázdnin?

PMáme dovoliť deťom úplne vypnúť a zabudnúť na školské povinnosti, alebo je lepšie každý deň predsa len trochu opakovať učivo? Je v poriadku, ak dostanú na prázdniny úlohy, alebo im to mohli učitelia odpustiť? Odpovede na tieto i ďalšie otázky budeme hľadať s detskou psychologičkou PhDr. Máriou Tóthovou Šimčákovou.

Desmod a Cigánski Diabli opäť na jednom pódiu

Jedinečné spojenie rocku a dynamickej gypsy music - duet Kulyho a Silvii Šarköziovej, či Kulyho repertoár v sprievode Cigánskych Diablov - si už užilo viac ako 10 000 nadšených divákov oboch lídrov našej hudobnej top scény v minulosti. A už na jar sa môžu tešiť fanúšikovia na pokračovanie s názvom Desmod a Cigánski diabli 2. Viac už vám v stredu prezradia naši skvelí hudobní hostia - Silvia a Ernest Šarközivci a Štefan Picúr Banyák z Cigánskych diablov a frontman kapely Desmod Mário Kuly Kollár.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 21. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na