MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Agresívnejší kvôli sociálnym sieťam?

10. 01 2019 15:15 | www.markiza.sk
Robert Krause
Robert Krause Foto: TVNOVINY.sk/Martin Lachkovič

O tom, či majú mladí tendenciu byť agresívnejší a viac si dokazovať, keď ich vidia internetoví fanúšikovia a o posúvaní hranice vkusu sa porozorávame s psychológom PhDr. Robertom Krausem.

Päťnásobné zvýšenie cien za inkaso na pošte

Platby za elektrinu, plyn, vodu či káblovú televíziu v pobočkách pošty vyjdú drahšie. Slovenská pošta zvýšila takzvaný poplatok za spracovanie úhrady dokladu SIPO, teda inkasné platby. To však nie je posledná zmena, Slovenská pošta avizuje ďalšie. Aké vie reportérka Telerána Viktória Lancošová.

Dokazuje, že hendikepom sa život rozhodne nekončí!

Naším hosťom bude v piatok aj aktivista, osobnosť za dobročinnný rozmer Plesu v Opere Dominik Drdúl, ktorému krátko po narodení pred dvadsiatimi rokmi v Trnave lekári kvôli ťažkej diagnóze nedávali veľkú šancu na prežitie, no vďaka odhodlaniu a sile jeho rodičov dnes študuje právo a prednáša v Európskom parlamente.

Agresívnejší kvôli sociálnym sieťam?

Slovenským internetom nedávno otriaslo video, na ktorom sa maloleté Košičanky pred desiatkami divákov surovo bili päsťami a došlo aj na kopance. O tom, či majú mladí tendenciu byť agresívnejší a viac si dokazovať, keď ich vidia internetoví fanúšikovia a o posúvaní hranice vkusu sa porozorávame s psychológom PhDr. Robertom Krausem.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 17. júna, o 6.00!
Sledujte celé epizody na