MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Svet si pripomína koniec 1. svetovej vojny

09. 11 2018 13:20 | www.markiza.sk
Ivana Miklánková
Ivana Miklánková Foto: TV Markíza

Pred 100 rokmi sa po štyroch rokoch, troch mesiacoch a trinástich dňoch skončila najstrašnejšia vojna, akú dovtedy ľudstvo zažilo. Viac už vie redaktorka Televíznych novín I. Miklánková.

Dobrá správa: Benzín bude lacnejší!

O koľko sa znížili, čo je dôvodom poklesu cien ropy, či ide len o chvíľkový stav a či je prípadne možné, že klesnú ceny ešte nižšie nám prezradí expert na príjmy, financie a investície Peter Voštinár (PEVONI).

Neodolateľné sladké dezerty pre všetkých

V našej štúdiovej kuchyni sa nbude tentoraz zvŕtať sympatická kuchárka Helena Opálená (instagram.com/ mystoryofcooking), ktorá klasické jedlá prerába na fit verziu, no špecializuje sa najmä na sladké torty, dezerty, zákusky a napodobeniny známych keksíkov a tyčiniek!

Svet si pripomína koniec 1. svetovej vojny

Pred 100 rokmi, 11. novembra 1918 o 11. hodine a 11. minúte vstúpila na západnom fronte do platnosti dohoda o prímerí medzi Nemeckom a spojeneckými mocnosťami. Po štyroch rokoch, troch mesiacoch a trinástich dňoch sa tak skončila najstrašnejšia vojna, akú dovtedy ľudstvo zažilo. Viac už vie redaktorka Televíznych novín Ivana Miklánková.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 23. apríla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na