MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Fenomenálni Oteckovia odkryjú tajomstvá v knihe

08. 11 2018 13:15 | www.markiza.sk
Oteckovia na stanovačke
Oteckovia na stanovačke Foto: TV Markíza

Jedinečnú interaktívnu knihu plnú fotografií z nakrúcania a zo zákulisia, s rozhovormi s hercami, kvízmi a hrami nám predstavia jej autorky Hana Lasicová a Katarína Mikulíková!

Najosobnejšia pieseň jej kariéry

O novom, veľmi emotívnom a veľmi osobnom singli Môžme si už odpustiť?, ktorý napísala pre konkrétneho človeka, ale i o turné, ktoré štartuje už 13. novembra, nám príde porozprávať speváčka Zuzana Smatanová.

Rozmýšľate nad štúdiom svojho dieťaťa?

Poslať dieťa študovať na prestížnu univerzitu do zahraničia znie pre mnohých rodičov ako nedosiahnuteľná méta. Pravdou však je, že to môže byť dostupné pre každého, kto budúcnosť svojho dieťaťa plánuje dlhodobo. Viac už vie speváčka a herečka Barbora Švidraňová.

Fenomenálni Oteckovia odkryjú tajomstvá v knihe

Televízny fenomén Oteckovia sa dočkal aj knižného spracovania! Je tu jedinečná kniha plná fotografií z nakrúcania a zo zákulisia, s množstvom rozhovorov s hereckými predstaviteľmi. Kniha obsahuje aj kvízy, hry, je interaktívna a je vynikajúcim spoločníkom pre celú rodinu. Predstaviť nám ju prídu jej autorky, scenáristky seriálu Hana Lasicová a Katarína Mikulíková!

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 17. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na