MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Kráska z Kolesa šťastia vydáva svetový singel

18. 10 2018 14:10 | www.markiza.sk
Alžbeta Ferencová a Lukáš Adamec v Kolese šťastia
Alžbeta Ferencová a Lukáš Adamec v Kolese šťastia Foto: TV Markíza

Svoj prvý singel Is This Love? nám predstaví krásna speváčka, tanečníčka a modelka A. Ferencová, ktorá dnes vystupuje pod umeleckým menom Zea.

Na stope podvodníka „veľkopodnikateľa“

Pred pár týždňami prišla redaktorke relácie Reflex Kristíne Kövešovej na mobil správa od neznámeho muža. Predstavil sa ako úspešný podnikateľ a právnik z Viedne, bol slušný, šarmantný... Čo sa z toho napokon vyvŕbilo vás poriadne prekvapí!

Kráska z Kolesa šťastia vydáva svetový singel

Svoj prvý singel, na ktorý sme si počkali o niečo dlhšie, no o to lepšie znie výsledok, nám predstaví krásna speváčka, tanečníčka a modelka Alžbeta Ferencová, ktorá dnes vystupuje pod umeleckým menom Zea. Jej debut má názov Is This Love? a príjemne prekvapí vkusným a chytľavým R&B zvukom s výrazným retro nádychom.

Mladý Oravčan dobýja Čínu, New York či Island

Na prvý pohľad zahraničné meno skrýva v skutočnosti maliara s výnimočným príbehom, ktorý sa začal v Dolnom Kubíne. Už ako malý chlapec sníval o tom, že raz bude skutočným umelcom. Jeho nadanie a talent sa prejavovali ešte v detstve. Vždy keď šiel s rodičmi niekam na návštevu, dali mu do ruky papier, ceruzku a malému chlapcovi viac nebolo treba. Celé hodiny dokázal kresliť, čoraz lepšie a lepšie.... Naším hosťom bude umelec Luka Brase.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 17. júla, o 6.00!
Sledujte celé epizody na