MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Dieťa ako nástroj „pomsty“ po rozvode?

12. 10 2018 13:45 | www.markiza.sk
ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Prípadov, keď si rodičia po rozchode urobia z detí nástroj svojej pomsty voči expartnerovi, žiaľ, pribúda. Viac už vie redaktorka Reflexu A. Paulínyová.

Veľká pomoc pre malých pacientov

Spravna rada Nadacie Markiza rozhodla, o opätovnej podpore partnerskej organizácie Deťom s rakovinou a Kliniky detskej hematológie a onkológie na bratislavskych Kramároch, a to v súvislosti so začiatkom nového veľkeho projektu – tzv. Modernizacie lôžkovej časti oddelenia malých detí. Čo presne to znamená nám prezradia prednostka Kliniky detskej hematológie a onkológie, Národný ústav detských chorôb v Bratislave doc. MUDr. Alexandra Kolenová, PhD., riaditeľka n.o. Deťom s rakovinou Katarína Kősegiová a člen správnej rady Nadácie Markíza Michal Borec.

Dieťa ako nástroj „pomsty“ po rozvode?

Kolegovia z Reflexu sa počas celého týždňa budú venovať téme nanajvýš aktuálnej a mimoriadne citlivej - prípadom, keď sa rodičia po rozchode nevedia dohodnúť na starostlivosti o deti a urobia z nich nástroj svojej pomsty voči expartnerovi. Viac už vie redaktorka Reflexu Andrea Paulínyová.

Na Slovensku nám možno vyrastá druhý Mozart

Pozitívny vzťah k husliam sa uňho začal prejavovať, keď mal ešte len jeden rok. Spozornel vždy, keď v televízii počul hrať vážnu hudbu a husle. Postupne začal hru na husle napodobňovať, až kým sa rodičia rozhodli, že mu jedny kúpia. Neverili vlastným ušiam, keď zrazu na základe vypočutej melódie, ktorú si pustil na YouTube zahral celú skladbu... Našimi hosťami budú talentovaný malá huslista Filip Fehér a jeho mama Andrea.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v stredu, 24. októbra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na