MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Všetko o platbe kartou na dovolenke

13. 07 2018 00:45 | www.markiza.sk
ilustračná snímka
ilustračná snímka Foto: Shutterstock.com

Chystáte sa na dovolenku do zahraničia? Mali by ste sa zamyslieť nad tým, či platiť v hotovosti, alebo kartou. Čo sa kedy oplatí vie reportérka Lucia Machová.

Fatima a jej hokejový sen

Ani v lete hokej nespí. Hokejová Tipsport liga znova pripravila letný hokejový kemp, ktorý hokejovým nádejam prináša jedinečný hokejový zážitok. Kemp, za ktorý mladí hokejisti platiť nemusia pod dohľadom niekdajších skvelých hokejistov. Viac už vám prezradia riaditeľ Tipsport ligy Richard Lintner, bývalý hokejový reprezentant Rastislav Pavlikovský a Fatima Al Ali, ambasádorka NHL v rámci projektu „Hokej pre všetkých“.

Všetko o platbe kartou na dovolenke

Chystáte sa na dovolenku do zahraničia? Mali by ste sa zamyslieť nad tým, či platiť v hotovosti, alebo kartou. Aké poplatky nás čakajú pri výbere z bankomatu v zahraničí, kedy sa oplatí debetná karta a kedy kreditka, ale i niekoľko tipov, ako platiť na dovolenke nám v piatok prezradí reportérka Telerána Lucia Machová.

Francúzska dedina v Bratislave

V piatok, 13. júla 2018, oslávime na Hlavnom námestí v Bratislave 8. ročník Francúzskeho dňa, ktorým si pripomenieme francúzsky štátny sviatok pri príležitosti výročia Dobytia Bastily (14. júla 1789). Návštevníci sa budú môcť poprechádzať po „Francúzskej dedine“. S pozvánkou na podujatie, ktoré si rozhodne nenechajte ujsť, k nám do Telerána zavíta francúzska hudobná skupina Billet d'humeur.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - vo štvrtok, 13. decembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na