MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Jej vek neuhádnete

20. 03 2018 11:20 | www.markiza.sk
Rebecca Justh
Rebecca Justh Foto: rebeccajusth.com

Čo robí, aby bola príťažlivá aj vo vyššom veku a prečo bez ohľadu naň pózuje nahá nám prezradí módna dizajnérka Rebecca Justh.

Ako hodnotia poslednú sezónu

Bratia Žampovci majú za sebou ďalšiu sezónu. Ako ju hodnotia, či chcú svoje know-how posunúť mladej generácii a čo chystajú najbližšie nám porozpráva zjazdový lyžiar Andreas Žampa.

V čom sa cítia krásne?

Známa kozmetická spoločnosť oslavuje 25 rokov a pri tejto príležitosti prichádza s novou ambíciou - stáť pri ženách v plnení ich snov. Predstaviť ich hlavnú ideu k nám do štúdia prídu výživová poradkyňa a odb. garantka Hýbsa Slovensko Mirka Luberdová, bývalá vicemiss Universe SR a vyštudovaná ekonómka Martina Grešová, herečka a baletka Broňa Kováčiková a marketingová riaditeľka Lenka Štefániková.

Jej vek neuhádnete

Odvážne ide so svojou „kožou na trh“, odhodlane bojuje proti veku. Čo robí, aby bola príťažlivá aj vo vyššom veku a prečo bez ohľadu naň pózuje nahá nám prezradí moderátorka, mediátorka, publicistka, spisovateľka, filmová producentka, režisérka, scenáristka, módna dizajnérka a manažérka Rebecca Justh.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 24. septembra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na