MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

14. 03 2018 13:05 | www.markiza.sk

Prečo z Najväčšieho víťaza vypadla Barbora

V novej šou sa po prvý raz vylučovalo. Prvou vypadnutou sa stala B. Tománková. Prečo, to už vie fitnes inštruktor Jany Landl.

Jany Landl
Jany Landl Foto: TV Markíza

Väzenský dozorca pred bránami showbiznisu

Pred necelým pol rokom začal singlom Magic svoje nové hudobné obdobie, vo štvrtok väzenský dozorca a spevák Andrew May v Teleráne predstaví tanečný singel Dancin', ku ktorému natočil aj videoklip, zachytávajúci krásy nočnej Budapešti.

Urobila revolúciu vo vlastnom živote

Dokonale pozná 90-te roky, aj Mečiarovu vládu, kedy bola novinárkou. V minulosti mala exkluzívne kontakty a často sa stávalo, že na mieste činu bola skôr ako polícia. V minulosti napísala knihu „REPORTÉRKINA SPOVEĎ“, v ktorej sú príbehy z výrob. Popisuje obdobie, v ktorom sa človek musel pozrieť aj pod auto skôr, ako doňho nastúpil a ako sa zo známych chalanov z ulice sa zrazu stali mafiáni... Naším hosťom bude bývalá moderátorka a ombudsmanka Eva Černá.

Prečo z Najväčšieho víťaza vypadla Barbora

V novej šou, v ktorej 18 súťažiacich zhadzuje prebytočné kilá pod vedením fitnes trénerov Sone Sedláčkovej a Janyho Landla a pod dohľadom lekára MUDr. Borisa Bajera, sa po prvý raz vylučovalo. Prvou vypadnutou sa stala Barbora Tománková. Prečo, to už vie fitnes inštruktor Jany Landl.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Teleráno - v piatok, 23. marca, o 6.00!