MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Prečo z Najväčšieho víťaza vypadla Barbora

14. 03 2018 13:05 | www.markiza.sk
Jany Landl
Jany Landl Foto: TV Markíza

V novej šou sa po prvý raz vylučovalo. Prvou vypadnutou sa stala B. Tománková. Prečo, to už vie fitnes inštruktor Jany Landl.

Väzenský dozorca pred bránami showbiznisu

Pred necelým pol rokom začal singlom Magic svoje nové hudobné obdobie, vo štvrtok väzenský dozorca a spevák Andrew May v Teleráne predstaví tanečný singel Dancin', ku ktorému natočil aj videoklip, zachytávajúci krásy nočnej Budapešti.

Urobila revolúciu vo vlastnom živote

Dokonale pozná 90-te roky, aj Mečiarovu vládu, kedy bola novinárkou. V minulosti mala exkluzívne kontakty a často sa stávalo, že na mieste činu bola skôr ako polícia. V minulosti napísala knihu „REPORTÉRKINA SPOVEĎ“, v ktorej sú príbehy z výrob. Popisuje obdobie, v ktorom sa človek musel pozrieť aj pod auto skôr, ako doňho nastúpil a ako sa zo známych chalanov z ulice sa zrazu stali mafiáni... Naším hosťom bude bývalá moderátorka a ombudsmanka Eva Černá.

Prečo z Najväčšieho víťaza vypadla Barbora

V novej šou, v ktorej 18 súťažiacich zhadzuje prebytočné kilá pod vedením fitnes trénerov Sone Sedláčkovej a Janyho Landla a pod dohľadom lekára MUDr. Borisa Bajera, sa po prvý raz vylučovalo. Prvou vypadnutou sa stala Barbora Tománková. Prečo, to už vie fitnes inštruktor Jany Landl.

 

Upútavka

 
Teleráno - v piatok, 17. augusta, o 6.00!
Sledujte celé epizody na