MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

22. 01 2018 13:35 | www.markiza.sk

Exfarmár raperom

Je raper, ale okrem hudby sa venuje aj tancu či hraniu v divadle. Naším hosťom bude v utorok exfarmár Tomáš „Tomy Kotty“ Drahoš.

Tomy Kotty
Tomy Kotty Foto: TV Markíza

Aj vám ide „prasknúť“ hlava?

Bolesť hlavy môže vznikať z rôznych dôvodov. Aby bolo možné určiť správnu diagnózu a liečbu bolesti hlavy, treba si všímať mnoho vecí... O najčastejších príčinách bolestí hlavy sa porozprávame s neurológom MUDr. Zoltánom Goldenbergom, PhD., konzultantom spoločnosti Druhý názor lekára s.r.o.

Exfarmár raperom

Je známy predovšetkým ako raper, ale okrem hudby sa venuje aj tancu či hraniu v divadle. Má za sebou koncerty takmer po celom Slovensku a Európe, na jednom pódiu tancoval s Robbie Williamsom a Cher... Naším hosťom bude v utorok exfarmár Tomáš „Tomy Kotty“ Drahoš.

Unikátne drevené kabelky

Pri tvorbe naozaj jedinečných kabeliek a náušníc využíva ľudové ornamenty a vzory z výšiviek na ľudových krojoch, ktoré v dizajnoch dáva do viac súčasného, moderného jazyka. Zachováva pri tom tradíciu ručnej práce, a tak každý kúsok je originál. Viac už nám o svojich výtvoroch porozpráva Soňa Bergendiová z Šopa dizajn osobne v Teleráne.

 


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?

UPÚTAVKA

 
Teleráno - v utorok, 17. júla, o 6.00!