MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Skúsenosti nikdy nezostarnú

07. 12 2017 13:00 | www.markiza.sk
Michal Domonkoš v Teleráne
Michal Domonkoš v Teleráne Foto: TV Markíza

O dabingu (nielen) filmu Stážista, ktorý už túto sobotu uvidíte v premiére na Markíze, nám porozpráva dabingový režisér a herec M. Domonkoš.

Ples v Opere podporí zdravotne znevýhodnené deti

Svoju históriu začal písať už v roku 2001. Na začiatku stál zámer nadviazať na plesovú tradíciu, ktorá sa pestovala v minulosti v mestách po celom Slovensku. Dnes je v našej krajine najvýznamnejším dobročinným spoločenským podujatím, v ktorom sa snúbi vysoký kultúrny zážitok s eleganciou a ochotou pomáhať tam, kde je to potrebné. O Plese v Opere budeme hovoriť s jeho riaditeľkou Andreou Cocherovou a správcom Nadácie pre deti Slovenska Ondrejom Gallom.

Romantické vyznanie v piesni

Už ako 5-ročný chlapec začal navštevovať folklórny súbor, kde nadobudol svoje prvé skúsenosti so spevom aj tancom. V roku 2011 sa prespieval až do úplného finále šou Česko-Slovensko má talent, no výhra mu iba o kúsok ušla. Nepochybný úspech v rôznych súťažiach a pochvalné slová odbornej verejnosti ho motivovali posúvať sa vpred... Naším hosťom bude v piatok i spevák a skladateľ Tomáš Buranovský.

Stážista: skúsenosti nikdy nezostarnú

O práci v dabingu - tentoraz predovšetkým o filme Stážista, ktorý už túto sobotu uvidíte v premiére na Markíze, nám porozpráva dabingový režisér a herec Michal Domonkoš.

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v pondelok, 22. októbra, o 6.00!
Sledujte celé epizody na