MARKÍZA • PONDELOK - PIATOK • 06:00

Štvrtá porotcovská stolička v Let's Dance obsadená!

12. 07 2017 06:00 | luc
Porota tanečnej súťaže Let's Dance
Porota tanečnej súťaže Let's Dance Foto: TV Markíza

Pozrite sa, kto sa stane ďalším porotcom v tanečnej súťaži.

Veľkolepá tanečná šou Let's Dance  sa vracia na obrazovky. O moderátorskej dvojici, celebritných súťažiacich, aj porotcoch sme vás už informovali a teraz máme pre vás ďalšie mená! Na štvrtú porotcovskú stoličku k Jánovi Ďurovčíkovi, Tatiane Drexler a Petrovi Horáčkovi zasadne obľúbená herečka Zuzana Fialová. Zuzka to v prvej sérii tanečnej šou ako súťažiaca dotiahla až do finále a stala sa vôbec prvou kráľovnou tanečného parketu. V ďalších sériách si vyskúšala aj úlohu moderátorky a tiež porotkyne.

Zuzana Fialová s Petrom Modrovským
Foto: TV Markíza
 

„Nestáva sa často, že sa začiatkom leta teším na jeseň. Ale pomyslenie na nedeľné večery plné hudby, nádhernej reči tela a sympatických ľudí vo mne vyvoláva radosť podobnú tej vianočnej. Som Let's Dance pozitív, vždy som bola,“ povedala s nadšením herečka, ktorá viac prezradila v dnešnom Teleráne.

 

A to nie je všetko! K zástupu celebritných tanečníkov sa pridáva aj niekdajšia kráľovná krásy Silvia Lakatošová, pre ktorú účasť v tanečnej šou nebude úplne prvá skúsenosť s profesionálnym tancom. Tentoraz to bude ale trochu iný druh tanečného pohybu. „Uvedomujem si veľkú zodpovednosť, ktorú som prijala pozvaním do šou Let´s Dance, ale som veľmi rada, že si obnovím tanečné kroky, keďže som dlhé roky tancovala v Lúčnici. Teším sa veľmi, lebo folklór mam za sebou a spoločenské tance pred sebou.“

Silvia Lakatošová
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Teleráno - v utorok, 21. mája, o 6.00!
Sledujte celé epizody na